• Dnešná zľava
 • História zliav
 • Poukazy ZDARMA
 • Prihlásenie | Registrácia
  Prihlásenie do svojho účtu

  Prihlásiť Facebookom

  Registrácia

  Mám zájem o stejnou nabídku: 4-denný pobyt priamo pri Lipenskej priehrade v južných Čechách so ...

  4-denný pobyt priamo pri Lipenskej priehrade v južných Čechách so 45% zľavou + sauna a fitnes ZDARMA! Vyrazte na bicykle, za vodnými radovánkami či výletmi po okolí!

  79,00 €

  Skončené
  (01.01.1970)

  Hromadná sleva – 4-denný pobyt priamo pri Lipenskej priehrade v južných Čechách so 45% zľavou + sauna a fitnes ZDARMA! Vyrazte na bicykle, za vodnými radovánkami či výletmi po okolí! - Hotel na jezeře

  • pôvodná cena: 143,00 €
  • zľava: 45 %
  • ušetríte: 64,00 €

  Celkovo predané: 9 kupónov

  Na tejto ponuke ste ušetrili:
  576 €

  diskusia k aktuálnej zľave

  Podmienky:

  Rezerváciu spravte vopred na tel. 380 738 338 alebo e-maile reception@najezere.euroagentur.cz.

  Poukaz uplatníte do 30. 6. 2012

  Dôležité informácie:

  Počet poukazov na osobu: max 5 ks.

  Deti do 10 rokov zľava 50 %, deti 11-15 let zľava 30 %!

  Na tento pobyt možno uplatniť príspevok zamestnávateľa na dovolenku. Doklad pre zaplatenie pre zamestnávateľa vám radi pripravíme.

  Informácie o spoločnosti

  Hodnocení ostatními uživateli


  • Obsah nabídky

  • Průběh rezervace

  • Forma uplatnění

  • Produkt celkově

  • Služba vs Nabídka

  Globální hodnocení slevy


  Hodnotilo 0 uživatelů

  Hodnotit mohou pouze ti, kteří si poukaz zakoupili a jsou přihlášení.

  Na čo sa môžeš tešiť...

  Necháme úplne na vás, či počas vášho 4-denního pobytu budete len relaxovať, opaľovať sa, oddychovať, užívať si vodné radovánky, alebo ho prežijete aktívnejšie. Koniec koncov, či už pojmete váš pobyt v hoteli Na Jezere akokoľvek, nudiť sa nebudete. Ubytovaní totiž budete v komfortnom hoteli priamo pri obľúbenej juhočeskej priehrade Lipno, ktorá je svojou rozlohou najväčšia v celej Českej republike! Vyraziť tak môžete na zapožičanú pramicu či kanoe, slniť sa na upravenej pláži len kúsok od hotela, alebo vyraziť za poznaním okolia.

  Tip: Na tento pobyt je možné uplatniť príspevok zamestnávateľa na dovolenku. Doklad na zaplatenie pre zamestnávateľa vám radi pripravíme.

   

  Turisti, hubári a vyznávači nielen vodných športov si tu prídu na svoje. Hneď pod hotelom totiž začína veľmi obľúbená a udržiavaná cyklistická cesta, ktorá je vhodná ako pre začínajúcich, tak pokročilých. Prievozom v Horní Plané sa zas jednoducho môžete dostať cez nádrž nielen do Rakúska a prípadne Nemecka, ale urobiť si aj celodenný výlet okolo Lipna. V sezóne sú navyše tunajšie lesy bohaté na huby, a tak si so sebou nezabudnite nie košík, ale rovno kôš...

   

  A ak budete chcieť vyraziť do okolia, nič vám nebráni: v 2 km vzdialenej Hornej Planej sa nachádza pamätník a múzeum Adalberta Stiftera, s deťmi zas môžete navštíviť Aquaworld alebo plavecký bazén, prípadne sa nechať unášať plavbou parníkom po Lipenskej priehrade. Na výlet ale môžete aj do Českého Krumlova, perly južných Čiech, ktorá je zaradená do pamiatok UNESCO. V starobylom meste sa nachádza nielen krásny zámok, múzeá, ale aj iné historické objekty, ktoré stoja za návštevu.

   

  Tip: Tento pobyt je vhodný pro firemné a teambuildingové aktivity.

   

  Vďaka nabitému poukazu sa ale nemusíte z hotela ani hnúť - nielenže máte pripravenú bohatú polpenziu pre obe osoby, navyše si môžete užiť neobmedzeného vstupu do hotelového fitnes či 1 hodinu saunovania zadarmo. Ak  sa vám bude chcieť športovať, môžete smelo využiť stôl na stolný tenis či biliard, ale aj vonkajšie ihrisko pre volejbal, basketbal, nohejbal či malý futbal a tiež dva tenisové kurty s umelým povrchom LANO Wimbledon s nonstop prevádzkou za veľmi výhodnú cenu. Tak si užite 4-dňovú dovolenku a vyrazte do malebnej krajiny južných Čiech so 45% zľavou pokojne s celou rodinou!

  O spoločnosti Hotel na jezeře

  Popis:

  http://www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-na-jezere

   

  EA Hotel Na jezeře, Jenišov u Lipna, 382 26 Horní Planá

  Hotelový areál, rozkládající se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a přímý vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám nebo relaxaci a oddychu.

  zobraziť viac o spoločnosti

  Adresa:

  Jenišov u Lipna, Horní Planá, Jihočeský, Czech Republic, 33226

  Zobraziť na mape

  http://www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-na-jezere

  Nabídka byla ukončena, proto již tato diskuse není moderována.
  V případě jakéhokoliv dotazu se obraťte na telefon: 733 129 391, nebo e-mail: info@slevopolis.cz